Mill Invisible Smart WiFi Heater | PA1500WIFI4 | Panel Heater | 1500 W | Suitable for rooms up to 18-22 m | White | IPX4
- TootjadMill
- Mudel: PA1500WIFI4
- Saadavus: 10
-
271€
Mill Invisible Smart WiFi Heater | PA1500WIFI4 | Panel Heater | 1500 W | Suitable for rooms up to 18-22 m² | White | IPX4
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | LED Display for easy reading Easy connection to WiFi via Bluetooth 5.2 Low energy control Mill PID Wattage Tech Mill Predictive Heating Silent operation Child safety lock Overheat protection |
| Gross depth (mm) | 103.00 mm |
| Gross height (mm) | 850 mm |
| Gross weight | 5.82 kg |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| IP klass | IPX4 |
| Kõrgus | 40 cm |
| Küttekeha materjal | X-aluminium high efficiency, low surface temperature (max. 55 C) |
| Laius | 85 cm |
| Net weight | 5.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 336.00 g |
| Plastic (No PET) | 84.00 g |
| Producer | Mill |
| Producer product family | Invisible Smart WiFi Heater |
| Producer product name | PA1500WIFI4 |
| Sobib ruumidele kuni | 18-22 m |
| Sügavus | 10.3 cm |
| Tare weight (kg) | 0.42 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Panel Heater |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.03502 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












